Ćwiczenia interaktywne dla klasy 1

Pobierz

Po wykonaniu zadania można podzielić się swoim wynikiem w mediach społecznościowych, lub pobrać podsumowanie w pliku PDF.. Nauczyciel musi więc stanąć na wysokości zadania i tak przygotować .Darmowe, interaktywne ćwiczenia online (quizy) dla dzieci, przedszkolaków, uczniów klas 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.. 2018 | Edukacyjne inspiracje, Inspiracje dla nauczycieli, TIK.. Zadania dla dyslektyków i dzieci z autyzmemZadania i ćwiczenia z matematyki - klasa 1 Poznajemy liczby: Nauka cyferek od 1 do 6 Wskaż liczbę na owocach Policz kropki Płytki domino Rozpoznawanie liczb ze słuchu (1-10) Rozpoznawanie liczb ze słuchu (1-20) Wskaż największą liczbę (do 10) Wskaż największą liczbę (do 20) Uporządkuj liczby (do 10) Uporządkuj liczby (do 20)Bajkowe zagadki dla klas 1 Koło fortuny.. Pełny zakres materiału realizowanego w klasach 1-3 szkoły podstawowej.. Nie można zatrzymać postępu.. Nauka zegara, nazwy dni tygodnia, miesięcy i pór roku, kolorowanki, wierszyki, łamigłówki, ćwiczenia, obliczenia kalendarzowe i inne różności dla dzieci pozwalające im oswoić się z pojęciem czasu.Klasa 1 ćwiczenia słuchowe (pocz II sem) joac.. DziesięćORTOGRAFIA i język polski online, nauka pisania na klawiaturze, nauka czytania i poprawnego pisania, szkoła podstawowa.Magnet smart 1.. Nasza interaktywna szkoła".. Kurs realizuje założenia nowej podstawy programowej dla drugiego etapu edukacyjnego..

Interaktywne ćwiczenia multimedialne.

Wybierz spośród obrazków te, których w nazwie występuje si lub ś: Teleturniej.. Wszyscy zainteresowani naszymi podręcznikami dla klas 1-3 "MY I NASZ ELEMENTARZ" oraz "MY I NASZA SZKOŁA" mogą je w cyfrowym odwzorowaniu obejrzeć lub pobrać jako pliki pdf zawiera 10 ćwiczeń interaktywnych sprawdzających znajomość tekstu legendy o złotej kaczce oraz jej cech gatunkowych.. Zamieniaj cyfry i pola, aby suma sąsiadujących cyfr była równa danej liczbie.. Obecnie platforma Scholaris nie jest już wspierana a funkcję udostępniania materiałów edukacyjnych przejęła Zintegrowana Platforma Edukacyjna (ZPE), aby zapewnić użytkownikom wygodny dostęp pod jednym adresem do .Czas, kalendarz, zegar - materiały edukacyjne dla dzieci.. W XXI wieku dzieci potrzebują nowych wyzwań.. Katarzyna.Zbiór zadań dla nauczycielek i nauczycieli matematyki uczących w 1, 2 i 3 klasie gimnazjum.. W ramach projektu organizowano wsparcie dla osób zaangażowanych w proces rozwoju uzdolnień .dla nauczyciela domowa szkoła edukacja domowa elementarz elementarz on-line elementarz z klasą epodreczniki interaktywny elementarz jak się uczyć w domu klasa i klasy 1-3 koronawirus koronawirus szkoła Matematyka materiały my i nasza szkoła my i nasz elementarz nauczanie wczesnoszkolne nauczyciele nauczyciel z klasą nauka on-line nauka .Interaktywna matematyka z klasą (kl.1-3) przygotowaliśmy dla Was pakiet interaktywnych materiałów do nauki domowej..

Interaktywne ćwiczenia i quizy dla uczniów klasy 1.

Plik ten zawiera wszystkie zaznaczone odpowiedzi i czas wykonania ćwiczenia.Klasa 1 Klasa 1.. Zadania umieszczone w tej publikacji pozwolą na zaprezentowanie tradycyjnych treści nauczania w innowacyjnej formie.plakat dla szkoły; logo na stronę szkoły; jesteśmy na Facebooku; Wielki Konkurs ŁAMIGŁÓWKI; Konkurs Triathlon Matematyczny; Wakacje z Matzoo; PODRĘCZNIK DLA NAUCZYCIELIAlfabet i inne ćwiczenia - quizy interaktywne Zdobywcy Wiedzy.. Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Polski.. Nauka pisania, czytania, dodawania oraz odejmowania poprzez zabawę.Zasoby portalu wiedzy Scholaris.pl stanowią zbiór przygotowany w ramach projektu POKL realizowanego w latach 2009-2014. codzienne ćwiczenia Koło fortuny.. (po południu), Godziny i zegary, Jednostki czasu, Dodawanie i odejmowanie w zakresie 50, Dodawanie dziesiątek do różnych liczb, Odejmowanie dziesiątek od różnych liczb, Odejmowanie od 100, Odejmowanie różnych liczb od dziesiątek, Dodawanie na paragonie, Dodawanie w zakresie 50 - TEST, Odejmowanie w zakresie 50 - TEST, Zadania tekstowe z dodawania i odejmowania w zakresie 50, Dodawanie w zakresie 100 - TEST, Odejmowanie w zakresie 100 - TEST, Dodawanie i odejmowanie w zakresie 100 .Cyfry, liczby, liczenie, geometria, zadania z treścią..

Zadania i ćwiczenia na poziomie szkoły podstawowej - klasa 1.

Ćwiczenia z informatyki oraz gryInteraktywne zabawy matematyczne dla klas I-III.. Ćwiczenia WF dla klas 1-3 Koło fortuny.Setki, dziesiątki, jedności - Ćwiczenie interaktywne - utrwala umiejętność liczenia od danej liczby po 1, dziesiątkami w zakresie 100 i setkami w zakresie 1000.. Zadania i ćwiczenia na poziomie szkoły podstawowej - klasa 1.. Włącz tryb tekstowy dla czytników .. Kopiuj do Moich zasobów.. Jeśli należysz do grona tych szczęśliwców, którzy mogą z niej korzystać, na pewno zainteresuje Cię poniższe zestawienie.Interaktywny elementarz z klasą jest dostępny nieodpłatnie na platformie .. Trudno w klasie na lekcji dotrzeć do każdego ucznia.. towerblaster Zbuduj wieżę z klocków, najniższa wartość powinna się znaleźć na samej górze.. Interaktywny elementarz z klasą świetnie nadaje się do pracy samodzielnej w domu przy użyciu komputera, smartfona lub tabletu, jak i do pracy grupowej w klasie przy tablicy interaktywnej, wyświetlaczu .Plansze interaktywne do edukacji wczesnoszkolnej dla klasy 1 to: - 19 plansz do pięciu obszarów: edukacji polonistycznej, matematycznej, społecznej, przyrodniczej i artystycznej (muzycznej i plastycznej)..

Dariusz Kulma , 2011 ... Ćwiczenia interaktywne w edukacji wczesnoszkolnej.

Nauka pisania, czytania, dodawania oraz odejmowania poprzez zabawę.. Klasa 1.Dla najmłodszych uczniów proponujemy nasz "Interaktywny elementarz z klasą", oraz "Interaktywną matematykę z klasą 1".. Na czas koniecznego odosobnienia, proponujemy Wam ciekawe interaktywne lekcje matematyki.. Nasza domowa szkoła zrealizowana jest zgodnie z .1. klasa 1; 2. alfabet; 3. ortografia; 4. gramatyka; 5. czytanie ze zrozumieniem; 6. lektury, legendy, baŚnie; 7. listKlasa 1.. Klasa 1 Klasa 1. pory roku Sortowanie według grup.. Powtórzenie dla klas piątych z rozdziału VI - część 1 Odkryj karty.. Dla klas starszych przygotowana została "Matematyka.. Karta pracy nr 6 kl. III c4.. Jeśli w sali dysponujecie tablicą multimedialną lub choćby zwykłym ekranem oraz rzutnikiem lub laptopem z napędem DVD - oto nasza propozycja.. - Ponad 100 ekranów bogatych w filmy, zdjęcia, nagrania dźwiękowe i ćwiczenia interaktywne.Klasa 1.. Tablica interaktywna w klasie, to "marzenie" wielu nauczycieli - jest narzędziem do przeprowadzenia ciekawej lekcji, angażuje uczniów.. wg Echilin.Ćwiczenia multimedialne dla klasy 1 Ponad 600 ćwiczeń multimedialnych, które wspomagają naukę czytania i pisania, a także wprowadzają i utrwalają podstawowe umiejętności matematyczne.. Nauka liter, czytanie, pisanie, gramatyka i ortografia.. Klasa 1 Klasa 1 edukacja wczesnoszkolna.. O wykorzystaniu multimediów w klasach I -III szkoły podstawowej.. Ćwiczenia obejmują pełny zakres materiału realizowanego w klasach 1-3 szkoły podstawowej.. Podgląd.. Interaktywne zadania matematyczne to wspaniała alternatywa dla kolejnej kserówki.. Klasa 1 Poznajemy liczby, uczymy się dodawać i odejmować Klasa 2 Uczymy się odczytywać godzinę na zegarze, korzystać z kalendarza, mnożyć i dzielić Klasa 312 najlepszych stron z materiałami do tablicy interaktywnej.. Od teraz można kupić płytę "Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa" z pomocami multimedialnymi bardzo przydatnymi na katechezie .. Możecie z nich bezpłatnie korzystać i w formie zabawy odrabiać domowe lekcje.. Klasa 5 Historia Powtórzenie dla klas 5 z rozdziału VI - część 1..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt