Pytania do lektury zaczarowana zagroda

Pobierz

Kto odkrył tajemnicę "zaczarowanej zagrody"?. Wersja 3: Dodawanie i odejmowanie w zakresie 50.. "Zaczarowana Zagroda" to lektura w 2 klasie.. Wersja 4: Dodawanie i odejmowanie w zakresie 10.. Przeczytaj uważnie i podkreśl właściwą odpowiedź.. Jak profesor nazwał pingwinka?. Gdzie znajduje się stacja naukowa imienia profesora Dobrowolskiego?. 2.Plik Zaczarowana zagroda (test) A. i Cz. Centkiewiczowie.doc na koncie użytkownika paolka_pl • folder lektury • Data dodania: 4 lut 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.11.. Ruletka - Znajomość lektury "Zaczarowana zagroda" Koło fortuny.. Książeczki rozwijały się i bogaciły codziennie, powstawały kolejne strony.. -21 10:04:25 jak miał na imie autor lektury " zaczarowana zagroda " 2009-02-08 11:09:30Liczba wyników dla zapytania 'zaczarowana zagroda': 183.. Kim był "Elegancik"?. Wersja 1: Rozpoznawanie liter: litery małe // litery duże.. Czy odpowiesz prawidłowo na wszystkie pytania z lektury?. Sposób ucieczki ptaków z "zaczarowanej zagrody" odkrył: • pilot helikoptera • Andrzej i Janek • profesor Dobrowolski 7.. Opowiada o naukowcach, którzy postanowili przyjrzeć się zachowaniu pingwinów - w tym celu zbudowali dla nich lodową zagrodę.. Gdzie rozgrywa się akcja utworu?.

Pytania do lektury.

Stacja naukowa imienia profesora Dobrowolskiego znajduje się: na Grenlandii.. | sameQuizy.a) pingwinów Adeli b) pingwinów cesarskich c) pingwinów królewskich 4) Pingwiny są: a) ssakami b) ptakami c) gadami 5) Tajemnicę "zaczarowanej zagrody" odkrył: a) profesor b) Andrzej c) pilot śmigłowca 6) Pingwiny na wiosnę: a) wracały na Antarktydę do tych samych gniazd b) budowały gniazda w innych miejscach Antarktydy c) nie wracały na Antarktydę 7) Uczeni ze stacji polarnej zaobrączkowali ptaki: a) dla ich zdrowia b) chcieli poznać trasy ich wędrówek c) bo pingwiny .Przed omawianiem lektury pt. "Zaczarowana zagroda" w klasie drugiej postanowiłam sprawdzić, na ile dzieci zapamiętały i zrozumiały treść książki.. Słowa kluczowe pingwin literatura dla dzieci i młodzieży literatura dla dzieci Zaczarowana zagroda Alina i Czesław Centkiewiczowie zwierzęta ptaki lektury dla dzieci lektury konkurs konkurs czytelniczy konkurs biblioteczny lektury szkolne klasy I-III gotowiec arkusz .Omawialiśmy lekturę Aliny i Czesława Centkiewiczów "Zaczarowana zagroda".. W jaki sposób pingwiny .6.. Wersja 2: Rozpoznawanie cyfr.. Klimat Antarktyki jest najsurowszy na kuli ziemskiej.. Plany wydarzeń.. Trudny test z Zaczarowanej zagrody.. Celem projektu było stworzenie przez uczniów książeczek..

Kto jest autorem książki "Zaczarowana zagroda"?

Akcja utworu rozgrywa się na Antarktydzie, a dokładniej na stacji badawczej im.. Z dnia na dzień było ich coraz więcej.. Czas i miejsce akcji.. Na początku tygodnia każdy stworzył bazę dla swojej dalszej pracy.. Pokaż wszystkie pytania.. w Arktyce.Powiązane z testem z Zaczarowanej zagrody.. Test ze znajomości lektury Zaczarowana zagroda autorstwa Aliny i Czesława CentkiewiczowZaczarowana zagroda - Same Quizy, Czas Dzieci.Pytania dotyczace pieczenia pizzy 2011-01-04 18:21:10 pytania dotyczace chomikow .. Temperatura może spaść nawet do - 90 st. C.. .Znajomość lektury ,,Zaczarowana zagroda" A. Cz. Centkiewiczowie Imię i nazwisko.. Proszę bardzo uważnie przeczytać pytania i podkreślić poprawne odpowiedzi.. Przebywają tam głównie naukowcy w bazach naukowych.. wg Andziaguz.. Do jakiego gatunku pingwinów należał elegancik?. Odczytanie z rozsypanki literowej tytułu lektury przez skreślenie co drugiej litery E A K C O Z M A D R S O N W M A B N E A E A K G N R Z O F D S A "Zaczarowana zagroda" - Kto jest autorem książki "Zaczarowana zagroda"?. Odpowiedz na nasze pytania do lektury i przekonaj się, czy dobrze ją pamiętasz.. Lista pytań do lektury Zaczarowana zagroda Aliny i Czesława Centkiewiczów.. Jest tam bardzo zimno.. Analiza treści lektury "Zaczarowana zagroda" Uczniowie z każdego zestawu pytań losują karteczki z odpowiedziami Jeśli uważają, że odpowiedź na kartce jest prawidłowa odkładają ją na sylwetę dużej kry wyciętej z niebieskiego papieru..

Zaczarowana zagroda Test.

Wypełnij test online!Rozwiąż quiz, wybierz jedną prawidłową odpowiedź.. Gdzie znajduje się stacja naukowa imienia profesora Dobrowolskiego?. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Zaczarowana zagroda, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Powodzenia:)Znam lekturę pt. "Zaczarowana zagroda" Przeczytaj uważnie i podkreśl właściwą odpowiedź.. Tajemniczy sposób ucieczki pingwinów z zagrody odkrył a. profesor b. pomocnicy profesora c. pilot 8.do opowiadania "Zaczarowana zagroda".. Dobrowolskiego na wschodnich wybrzeżach Antarktydy.Andrzej, Janek, Tomek b. Andrzej, Janek, Władek c. Janek, Adam, Witek 6.. • by ładnie wyglądały • by nie mogły uciec z zagrody • by ustalić którędy wędrują.. Wersja 5: Dodawanie i odejmowanie w zakresie 20.To play this quiz, please finish editing it.. Sam kontynent - pokryty grubą powłoką lądolodu jest prawie pozbawiony szaty roślinnej.1.. W związku z tym, przygotowałam krótki test z pytaniami dotyczącymi przerabianej lektury.. Zadawaj pytania i udzielaj odpowiedzi bez konieczności logowaniaZaczarowana zagroda - C. Centkiewicz - lektura - YouTube.Dodaj artykuł do ulubionych, aby wrócić do niego w przyszłości.. Ramowe i szczegółowe plany wydarzeń do lektury Zaczarowanej zagrody.. wg Paulinaolszewska..

Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Polski Lektura Zaczarowana zagroda.

Przypomnienie krótko informacji o autorach: A i Cz Centkiewicz to uczestnicy wielu wypraw polarnych.kto jest autorem lektury zaczarowana zagroda (2) Anonim: Dodaj odpowiedź.. na Antarktydzie.. 9.#pytania do testy z lektury zaczarowana zagroda riilebonha41 : pytania do testy z lektury zaczarowana zagroda Plik znajduje się pod adresem: om.gy/nxyk1Displaying Zaczarowana-Zagroda.pdf.. Jeśli uważasz, że do tematu można dodać coś wartościowego, poproś o odblokowanie pytania.. Książka do dziś stanowi lekturę w II klasie szkoły podstawowej.. "Zaczarowana zagroda" porusza tematykę badań naukowców - polarników nad życiem i zachowaniem pingwinów.. Jeśli twierdzą, że odpowiedź zapisana na wylosowanej kartce jest zła, odkładają ją doLodowce Antarktydy to największy magazyn słodkiej wody na Ziemi.. W jakim celu naukowcy obrączkowali pingwiny?. 1.Lektura opowiada o : -Arktyce-Antarktydzie-Ameryce-Afryce?. 2.Zaczarowana zagroda - test sprawdzający zrozumienie lektury.. • polarnikiem • pingwinem • Eskimosem.. Do słowa dopasuj odpowiednią definicję.Jak dobrze znasz "Zaczarowaną zagrodę" Centkiewiczów?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt