Opis wynalazków z książki felix net i nika

Pobierz

Racja.. Latarka na baterie słoneczne - dzieło Felixa.. Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania.. Ta kategoria zawiera wynalazki Felixa.. Wygląda … Ona się będzie bała za nas.. Felix jest szczupły, ma jasne włosy i piwne oczy.. Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania.. Ciśnienie wody wcisnęło przełącznik i wyłączyło Bulbota.. Wybierz jeden z punktów planu; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij …Książka Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi autorstwa Kosik Rafał , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 25,43 zł .. Ojciec Neta jest informatykiem.Tutaj zamieszczę opisy z tyłów książek: 1.. Net Bielecki - charakterystyka.. Net jest wysoki, chudy, ma gęste ciemnoblond włosy.. Następnie z …- To proste - powiedział.. Ojciec …( Lektura "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi) 3.. Zeszli na dół i podeszli do Niki …Historyk, starszy pan po pięćdziesiątce.. Szóstoklasiści wzięli …Net Bielecki - uczeń I klasy gimnazjum w Warszawie, przyjaciel Felixa i Niki.. poleca 79 % .. Charakterystyka zewnętrzna Net to wysoki i chudy …Pierwszy raz Felix, Net i Nika poszli go testować wieczorem na basenie w pałacu kultury.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Fantastyczna i przezabawna opowieść o polskich trzynastolatkach …Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika..

7.Opisz wynalazek z książki pt. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (minimum 120 słów) 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - …Z WikiFNiN - otwarta encyklopedia o serii Felix, Net i Nika.

- Jak Nika z nami tam pójdzie, to nie będziemy mogli się bać.. Przeczytaj recenzję Felix …Lektury / Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt