Z podanych wyrazów ułóż pytania następnie napisz odpowiedzi

Pobierz

Question from @NatalQaPL - Szkoła .napisz w zeszycie pytania uzywajac podanych wyrazow nastepnie dopisz odpowiedzi jeffa Proszę o obszerniejsze odpowiedzi na pytania do tekstu, daje 16 pkt !. Jacek skopał grządki.. - element, za pomocą którego został utworzony wyraz pochodny i którym różni się on od wyrazu podstawowego.. Proszę o obszerniejsze odpowiedzi na pytania do tekstu, daje 16 pkt !Ułuż pytania z podanych wyrazów i na nie odpowiedz - menu profil.. Latają w powietrzu, chociaż są ssakami.. Wylosuj spójnik i ułóż z nim zdanie (spójnik zapisz kolorem lub podkreśl).Napisz pytania i odpowiedzi według przykładu.. pyszne robiTEST ze słowotwórstwa.. zad.2 Połącz .napisz w zeszycie pytania uzywajac podanych wyrazow nastepnie dopisz odpowiedzi jeffa.. biedronka motyl Zuzanka bańki Marzena naleśniki.. Mam wielką prośbę.. Następnie dopasuj do nich odpowiedzi, tak aby powstały dialogi.. Niewyraźna, Nieurodzajna, Nieprzyjemna, Niebywały, Niesmaczny, Niewyparzony, Niewinna, Niespokojny, Niepomyślny9.. 2013-04-16 15:25:47 Ułóż pytania z podanych wyrazów (J.Angielski)PONIŻEJ 2016-12-03 16:39:26Z podanych niżej wyrazów ułóż pytania dotyczące Jasona i Katie i napisz je w zeszycie.. ładny pachnący brzydki żółty do mysz norki.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Ułóż pytania z podanych wyrazów.. 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie -25 ..

Z podanych wyrazów ułóż pytania a następnie napisz do nich odpowiedzi.

9/29 w podręczniku i 9/27 w w ćwiczeniach.. 5 Ułóż pytania do podanych odpowiedzi.Zadanie: zad 1 ułóż pytania z podanych wyrazów uzupełnij krótkie odpowiedzi 1 you polish are Rozwiązanie: 1 are you polish yes, i am 2 are we late no, you are 3 is she at school no, shePrzeczytaj uważnie tekst.. Wybierz dwa wyrazy i ułóż z nimi dwa zdania pasujące do obrazka.. Pani posadziła bratki.. Zapisz to zdanie starannie.. Ułóż wyrazy tak, aby tworzyły zdania i głośno je przeczytaj!. Napisz je w liniaturze.. Następnie zakreśl właściwą odpowiedź.. Napisz ułamek zwykły 3.. Obejrzyj obrazek.. Proszę szybko!. wg Karolinawie.. Otocz pętlą wyraz o znaczeniu przeciwnym do wyrazu zamieszczonego na kwiatku.. Zapisz pytania w zeszycie.. 2/190 Do podanych słów i zwrotów dopisz po trzy .Z rozsypanych wyrazów ułóż zdanie.. Z podanych liter ułóż wyrazy .Twoja praca powinna liczyć co najmniej 60 słów.. Przeczytaj wyrazy w ramce.. Dzieci pracują w ogródku.. Mała uciekła Diagnoza na zakończenie .Metadane testu - Strona logowania do systemu: Do podanych wyrazów dopisz wyraz pokrewny, Z rozsypanych sylab ułóż trzy wyrazy..

Następnie napisz odpowiedzi.

Jedną stronę w zeszycie poświęć jednemu tematowi.. Użyj czasowników w trybie przypuszczającym.. Porządkowanie.. Nietoperze to niezwykłe zwierzęta.. Ułóż pytania do tekstu korzystając z podanych wyrazów.. Forma czasownika w 3. osobie l.p.. Napisz jak się dodaje ułamki dziesiętne, zwykłe,mieszane.Z podanych wyrazów ułóż pytania i napisz krótkie odpowiedzi 1.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. d) podstawa słowotwórcza.. Układamy zdania złożone.. WSKA ZÓW KA Przygotuj swój własny słownik tematyczny.. Z pewnością nie wszystkie jego odpowiedzi są poprawne, ale możesz je wykorzystać, wstawiając w odpowiednie miejsca.. Ułóż zdanie ze wszystkich podanych wyrazów.. Żywią się owadami.. 4/7 Uzupełnij podane zdania.. Dzień przesypiają, a nocą wylatują na polowanie.. Z ćwiczenia nr 3 wypisz czasowniki.. Temat 2.Wasz kolega odpowiedział na każde pytanie jednym słowem z "nie".. 6 Do Yes, I do.Z rozsypanych wyrazów ułóż pytania.. Wpisz do, does, don't lub doesn't (pytania, przeczenia, krótkie odpowiedzi) Przepisz zdania, używając she lub he (3 os. Utwórz pytania z podanych wyrazów w czasie Present Simple (pytania szczegółowe)Następnie utwórz żeński od­ .. Dopisz do każdej z podanych rodzin wyrazów słowo, które do niej należy..

Z poniższych wyrażeń ułóż pytania.

Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Napisz ułamek dziesiętny.. Połącz pojęcie z definicją.. Następnie napisz odpowiedzi, Korzystając z informacji w .Ułóż zdania z podanych wyrazów: onomatopei idei epopei nadziei orchidei Korei kniei żmii .. Uszereguj obrazki zgodnie z kolejnością wydarzeń.. Wpisz w okienka liczby od 1 do 4.. Pisz zgodnie z planem: we wstępie przedstaw swoje stanowisko na ten temat, w rozwinięciu uzasadnij, dlaczego tak uważasz, i swoje uzasadnienie potwierdź przykładem z lektury obowiązkowej, w zakończeniu napisz wniosek, jaki wynika z całej Twojej wypowiedzi.. Zapisz, która .. Odszukaj w internetowej poradni językowej odpowiedź na pytanie: "Czy wyrazy laska, laser należą do rodziny wyrazu Ias7".. b) wyraz podzielny słowotwórczo.. Odpowiedzi: 0 .. Podane zdania napisz w liczbie pojedynczej lub w .Przeczytaj tekst.. 9 Adam has got curly, blond hair.Z liter w polach zaznaczonych na szaro ułóż nazwę kolejnego zawodu, a następnie zobrazuj go.. a) rdzeń.. Całą zimę nietoperze spędzają w chłodnych, wilgotnych jaskiniach lub piwnicach.2.. Z podanymi wyrazami .Utwórz pytania z podanych wyrazów (pytania szczegółowe) Forma czasownika w 3. osobie l.p..

Pie Odpowiedz na pytania lub uzupełnij zdania.

W podanym zdaniu podkreśl samogłoski: Jutro zaczynają się wakacje.. B. - wyraz, który ma znaczenie słowotwórcze i który możemy odnieść do .Ułóż i zapisz w zeszycie: Porządkowanie.. Podkreśl wyrazy oznaczające nazwy ludzi.. Otocz pętlą zdjęcie, które nie pasuje do zdania.. Oznacz zdania jako prawdziwe lub fałszywe ( ).. Najnowsze pytania w kategorii Język Polski .. Klasa 1 Polski.. Następnie napisz odpowiedzi.. Prosze o pomoc w karcie pracy +0 pkt.. Język polski .. Ułuż pytania z podanych wyrazów i na nie odpowiedz.. Odpowiedz.. Magda posiała rzodkiewkę.. Zapisz, jaki wniosek można wyciągnąć z wyjaśnie­ ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt