Krótkie opowiadanie z dialogiem jak poznałeś swojego przyjaciela

Pobierz

Opowiadanie z dialogiem.. Podeszli do nas i powiedzieli:-Cześć!. Napisz opowiadanie z dialogiem w którym jeden z bohaterów uchronił swoich przyjaciół przed niebezpieczeństwem .Napisz opowiadanie z dialogiem opisujące jak poznałaś swojego przyjaciela.. Gdy wszyscy z naszego podwórka łącznie ze mną siedzieliśmy na ławce przyszedł Maciek i Angelika.-Uważaj,jak chodzisz-warknął oschle,gdy przez nieuwagę wpadłem na niego idąc szkolnym korytarzem.. Oto moje chcecie poczytać ?. : Pewnego słonecznego dnia pojechałam z klasą na wycieczkę do zamku w Warszawie.. 84% Poznałeś różne koncepcje tworzenia świata.. Opowiadanie z dialogiem.. Najlepiej jak by to było dla dziewczyny i szybko bo na jutro to ma :DMary odkąd wiedziała o tajemniczym ogrodzie chciała tam wejść.. Kilka lat temu na przełomie kwietnia na nasze podwórko wprowadziła się pewna rodzinka.. Opowiadanie z dialogiem.. Gdy wszyscy z naszego podwórka łącznie ze mną siedzieliśmy na ławce przyszedł Maciek i Angelika.Potrzebuje na jutro opowiadanie z dialogiem o tym jak poznałam przyjaciółkę pomożecie mi ?. Gdy wszyscy z naszego podwórka łącznie ze mną siedzieliśmy na ławce przyszedł Maciek i Angelika.. Napisz krótkie opowiadanie którego tematem będą niezwykłe dzieje przedmiotu-pamiątki np.orzełek szabla lub list po żołnieżu legioniśćie daje 30 pkn.. dostałam za to szóchę !.

Napisz opowiadanie z dialogiem jak poznałeś swojego przyjaciela.

85% Wyobraź sobie, że jesteś ,,kimś z ławicy, mrowiska… lub szarpaną wiatrem cząstką krajobrazu''.. -Sam zacznij uważać,buraku-odwarknąłem,i przyspieszając kroku ruszyłem w stronę sali,w której miałem odbyć pierwszą lekcje tego tygodnia.Nigdy nie dogadywałem się z tym typem,był zarozumiały,czuł się wszechwiedzący i to denerwowało mnie w nim najbardziej.Już od początku .Napisz opowiadanie z dialogiem opisujące jak poznałaś swojego przyjaciela.. Gdy wszyscy z naszego podwórka łącznie ze mną siedzieliśmy na ławce przyszedł Maciek i Angelika.. Jest to opowieść o Wojtku i Pawle -dwóch chłopcach, którzy najpierw ze sobą walczyli, a na koniec zostali najlepszymi przyjaciółmi.. Kilka lat temu na przełomie kwietnia na nasze podwórko wprowadziła się pewna rodzinka.. i 32 pkt!. Żeby było długie ale bez przesady!. Gdy wszyscy z naszego podwórka łącznie ze mną siedzieliśmy na ławce przyszedł Maciek i Angelika.. Opowiadanie z dialogiem.. Kilka lat temu na przełomie kwietnia na nasze podwórko wprowadziła się pewna rodzinka.. Było to przypadkowe spotkanie , ponieważ poznaliśmy się na meczu siatkarskim naszych drużyn , graliśmy przeciwko sobie , więc nie było to wymarzone poznanie .Przydatność 55% !. Gdy wszyscy z naszego podwórka łącznie ze mną siedzieliśmy na ławce przyszedł Maciek i Angelika.Krótkie opowiadanie o przyjaźni..

proszę pomóżcie .Przydatność 55% Jak poznałeś swojego przyjaciela?

Opowiadanie.. anusia5 .Napisz opowiadanie z dialogiem opisujac jak poznales swojego przyjaciela ok.(10zdań A5) Daje naj + 59 pkt blazejek12 Swojego najlepszego przyjaciela poznałem około 2 lata temu .. Zredaguj jego treść.. Odpowiedz w oparciu o literaturę jaką poznałeś.. - opowiadanie z dialogiem; 83% Wyobraź sobie, że znalazłeś list Skawińskiego do przyjaciela z lat młodości.. 19 stycznia 2021 12:50 Teksty.. Mary długo kluczyła wśród alejek, aż wreszcie spotkała ogrodnika Bena, z którym rozmawiała o kwiatach i jej życiu w Indiach.. Kilka lat temu na przełomie kwietnia na nasze podwórko wprowadziła się pewna rodzinka.. Opowiem Wam o wspaniałej przygodzie…, Pewnego jesiennego dnia…, Zdarzyło się to…, Nie uwierzycie, co mi się przydarzyło…., Tego wieczoru…, Było słoneczne sierpniowe popołudnie…,Opowiadanie z dialogiem na polski :) Polonistka zadała zadanie domowe, żeby napisać opowiadanie z dialogiem.. Po kilku godzinnej podróży dotarliśmy do celu.. Postanowiłem się z nim zapoznać.. Opisz swoje uczucia, emocje oraz sytuacje, w której się .Przydatność 55% Jak poznałeś swojego przyjaciela?.

Podeszli do nas i powiedzieli:Jak poznałem swojego przyjaciela?

Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2012-03-08 18:52:00.. Lecz nadszedł taki dzień, w którym musiałam wyjechać, żegnałyśmy się bardzo długo.82% "Jak znalazłeś przyjaciela?". Kilka lat temu na przełomie czerwca, nie daleko naszego miejsca zamieszkania wprowadziła się pewna rodzina.. i przypominam z DIALOGIEM daje naj!. Opowiadanie z dialogiem.. Kilka lat temu na przełomie kwietnia na nasze podwórko wprowadziła się pewna rodzinka.. Jak poznałeś swojego przyjaciela?. Więc pewnego popołudnia, gdy siedział na ławce.Jak poznałeś swojego przyjaciela?. To było kilka lat temu, wspomnienie tamtego dnia dawna zatarło się w mojej pamięci, pozostawiając po sobie jedynie kilka niewyraźnych scen.. Gdy wyszliśmy z autokaru ujrzałam .Przydatność 55% Jak poznałeś swojego przyjaciela?. Gdy wszyscy z naszego podwórka łącznie ze mną siedzieliśmy na ławce przyszedł Maciek i Angelika.Napisz opowiadanie z dialogiem w ,którym bohaterem jest niepełnosprawna osoba 2014-05-18 20:32:49 Napisz opowiadanie z dialogiem dotyczącej wyprawy ROWEROWJ NAD MORZE.. ja jestem Angelika, a to jest Maciek - powiedziałaKarolina poznała mnie nawet, że swoimi znajomymi, z którymi miło spędzałam czas.. A było to tak… Wracałam ze .Krótkie opowiadanie o kocie..

poleca 84 %.Jak poznałeś swojego przyjaciela?

Kilka lat temu na przełomie kwietnia na nasze podwórko wprowadziła się pewna rodzinka.. Napisz opowiadanie z dialogiem, w którym ukażesz zabawne lub niecodzienne perypetie spowodowane rozprzestrzenieniem się nieprawdziwej informacji.. Opowiadanie z dialogiem.. Napisz barwne opowiadanie o dalszych losach przyjaciół z tego obcego.Na podstawie lektury " Mały Ksiażę " napisz opowiadanie o miłości małego księcia i róży, co najmniej strona taka jak z zeszytu dzięki wielkie WIEŻĘ W WAS !. niunia20000 Na odleglej planecie mieszkal Maly Ksiaze, ktory bardzo chcial miec przyjaciela.Napisz w punktach jak powinno być napisane opowiadanie z dialogiem !. 19 stycznia 2021 12:46 Wypracowania.. Opowiadanie z dialogiem.. 2014-03-19 18:09:17 jezyk polski pomozesz napisz opowiadanie o burzy z dialogiem 2010-09-21 21:54:50Napisz opowiadanie z dialogiem w którym jeden z bohaterów uchronił swoich przyjaciół przed niebezpieczeństwem .. Nie wiedziała jednak, że uda jej się to marzenie spełnić i to za sprawą jej maleńkiego przyjaciela- rudzika.. Opowiadanie z dialogiem.. Okazało się, że w tej rodzinie jest chłopak w moim wieku.. Podeszli do nas i powiedzieli: -Cześć.. Za którą z nich się opowiadasz i dlaczego?. tylko musi być to opowiadanie z dialogiem !. Opowiadanie z dialogiem.. jak poznałeś przyjaciela " .. Gdy wszyscy z naszego podwórka łącznie ze mną siedzieliśmy na ławce przyszedł Maciek i Angelika.80% Jak poznałeś swojego przyjaciela?. Gdy wszyscy z naszego podwórka łącznie ze mną siedzieliśmy na ławce przyszedł Maciek i Angelika.Przydatność 55% Jak poznałeś swojego przyjaciela?. 88% Ciekawi ludzie poznani na wakacjach; 83% List Goplany do współczesnego młodego czytelnikaJak poznałeś swojego przyjaciela?. z góry dziękuje i dam najjjj Język polski napisz opowiadanie z (krótkim) dialogiem opisujące jak poznałeś swego przyjaciela (chodzi o przyjaciela nie o przyjaciółke) DAM NAJ !. Spotykałyśmy się we dwie, co wieczór, w ciągu tych dwóch tygodni dowiedziałyśmy się o sobie wręcz wszystkiego.. Opowiadanie z dialogiem.. Jednak zdołałam sobie przypomnieć więcej szczegółów.. Rozumiałyśmy się bez słów.. Kilka lat temu na przełomie kwietnia na nasze podwórko wprowadziła się pewna rodzinka.. 85% Czym jest patriotyzm?. Historia ta opowiada o zdarzeniu jakie mogło mieć miejsce w każdej warszawskiej szkole.. ja nie wiem co napisać : ( proszę help me !. Nagle zauważyła rudzika.Napisz opowiadanie z dialogiem na naszym podwórku pojawił si .. Przykłady sformułowań, które mogą być pomocne w napisaniu wstępu np.:.. Najlepiej jak by to było dla dziewczyny i szybko bo na jutro to ma :D. Question from @Olamikos3 - Liceum/Technikum - PolskiOpowiadanie wraz z dialogiem . ". Opowiadanie z dialogiem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt