Opis obrazka niemiecki ustny

Pobierz

Liceum/Technikum.. MATURA JĘZYK NIEMIECKI #2 - Opis ilustracji - kto, gdzie, co robi - Niemiecki bez problemu.Opis obrazka po niemiecku przydatne zwroty i przykad uycia.. - Obrazek przedstawia.. sieht glücklich/traurig aus - .. wygląda na szczęśliwą/szczęśliwego/smutną/smutnego.Na obrazku widzę dwie osoby,kobietę i mężczyznę.Znajdują się oni na basenie.Kobieta ma blond włosy, jest ubrana w krótkie dżinsowe spodnie i kurtkę także dżinsową.Mężczyzna ma ciemnie włosy i podobie 2.dokladniejszy opis obrazka.. Przykłady opisów obrazka po angielsku.. -jak wygladaja(opis).. Opis obrazka po angielskuto coś z czym mamy do czynienia przede wszystkim na maturze ustnej z angielskiego.. Zapisz się na bezpłatny 4-dniowy minikurs.. "NIEMIECKI --> opis obrazka".. Wokół niej jest dużo osób - Rodzice, brat i dziadkowie.Opis obrazka po angielsku - tłumaczenie.. Na zdjęciu widzimy parę: chłopca i dziewczynę.. Jak wiemy matura ustna z języka obcego od roku 2012 ma nieco inną formę.. Rozmowa z egzaminatorem - chmurki.Matura ustna z języka niemieckiego - opis obrazka.. Opis obrazka jest jednym z zadań maturalnych.. Opublikowano 18th January 2014, autor.Łatwy sposób na zapamiętanie okoliczników miejsca do opisu obrazka i nie tylko :)Zadanie 1.. Zwroty i słówka przydatne do opisu zdjęcia np. na maturze.. Stres, presja czasu, nowe twarze w komisji… Jednym z zadań w tej części egzaminu jest opis obrazka (to część pierwsza tego zadania, drugą jest odpowiedź na trzy pytania egzaminatora).Słówka i zwroty potrzebne do opisu obrazka w języku niemieckim..

Opis obrazka - przykład 2.

Opis obrazka - wskazówki egzaminacyjne.. Przydatność 55% Bardzo proszę o pomoc!. Dajcie dwóm osobom ten sam obrazek do opisania, a zobaczycie jak różne.Wskazówki jak wygląda poprawny opis obrazka po angielsku na maturze ustnej.. Gdy opisujemy ilustrację na egzaminie maturalnym, musimy podać trzy informacje: 1.. - opis obrazka - Opis obrazka - wyrażenia - Opis obrazka - opis obrazka - Opis obrazka.. Sprawdź jak poprawnie opisać obrazek po Z tego tekstu dowiesz się natomiast, na czym dokładnie polega zadanie drugie na maturze ustnej, czyli opis obrazka po angielsku, oraz co zrobić.Put the sentences in the correct order.. -ile osób.. W związku z tym musi podejść do egzaminu pisemnego i ustnego.. Przykład opisu po niemiecku.. Stoją na dworcu kolejowym i patrzą na siebie.. Opis obrazka po niemiecku: Na obrazku widzę uśmiechniętą dziewczynkę, która trzyma w rękach duży, piękny tort.. Opis obrazka po niemiecku to jedno.Opis obrazka składa się zazwyczaj z dwóch części: obiektywnej, czyli tego, co każdy na obrazku widzi, co jest oczywiste i widoczne oraz subiektywnej, czyli Od czego zacząć opis obrazka po niemiecku?. Jeśli ktoś uczy się niemieckiego w szkole, najczęściej też decyduje się zdawać ten język na maturze.. Najpierw należy się skupić na ogółach, a potem dopiero powoli przechodzić do szczegółów.Matura ustna opis obrazka zdasz na 100%..

Opis obrazka - przykład 4.

-gdzie sie znajduja.. W tej sekcji chcemy Cię przygotować do zadania 2, które wymaga od zdającego przede wszystkim zwięzłego przekazu informacji.- Proszę opowiedzieć.. Płynność.. Auf dem Bild sehe ich/gibt es.. - Na obrazku widzę/znajduje/ą się.. Opis obrazka po niemiecku - porady, wskazówki, przydatne zwroty, wzór.. Matura ustna z angielskiego - opis obrazka.. Nasz opis musi być też zgodny z.Część ustna egzaminu maturalnego z niemieckiego to dla niektórych niemały problem.. Zazwyczaj to ten drugi sprawia najwięcej problemów.. Describing a picture.Język niemiecki.. Wysłana - 9 październik 2008 17:27.2 Opis ilustracji i *Opis ilustracji, uwzględniający.. Zestaw 2 matura ustna z języka niemieckiego.. Jednym z najpopularniejszych jest rozpoczęcie od ogólnego opisu tego, co widzimy na zdjęciu, a potem przejście do opisywania szczegółów i dzielenia się własnymi przypuszczeniami.Opis obrazka po angielsku - describing a picture: przykładowe opisy ilustracji, przydatne wyrażenia.. Ucz się z nami.. W opisie obrazka istotne są 3 elementy: kto/co jest na zdjęciu, gdzie się znajduje.Matura a opis obrazka - niemiecki.. Do opisu obrazka w języku niemieckim możemy użyć następujących zwrotów: in der Mitte - na środku links/auf der linken Seite - na lewo/po lewej stronie rechts/auf der rechten Seite - na prawo/po.Start studying Niemiecki Opis Obrazka..

Opis obrazka.

Proponuję zacząć od opisu dwóch najważniejszych płaszczyzn: pierwszego planu oraz tła.Opis obrazka po niemiecku najczęściej pojawia się na maturze ustnej z języka niemieckiego, chociaż możemy mieć z nim do czynienia również w Na maturze ustnej musimy potrafić płynnie formułować nasze myśli oraz umiejętne wyrażać je w języku niemieckim.. Gruber90.. Umiejscowienie rzeczy na obrazku.. Matura ustna wymaga od nas płynnego formułowania.Zadanie: opisz obrazek który jest w załączniku po Rozwiązanie: na obrazku przedstawiona jest dziewczyna, ktora najprawdopodobniej robi zakupy w sklepie.. Liczba wyników dla zapytania 'opis obrazka niemiecki': 2830.. Opis obrazka.. muszę napisać opis tego obrazka na 100 słów.. :/ INSOMNIA.. Musiałbyś odpowiedzieć bezbłędnie wprost idealnie, a otrzymałbyś maksymalnie 10 punktów (9 punktów trzeba mieć, żeby zdać) · Jeśli powiesz, że rezygnujesz nikt nie.Opis obrazka po angielsku - co zrobić, aby otrzymać maksymalną liczbę punktów z tego zadania na maturze.. Niemiecki Opis Obrazka.Do opisu obrazka w języku niemieckim możemy użyć następujących zwrotów:tagi: matura niemiecki, opis obrazka po niemiecku, opis obrazka, opis obrazka niemiecki, opis obrazka zwroty, matura ustna niemiecki, Bildbeschreibung, opis obrazka matura..

-co robia.Opis obrazka na maturze.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt