Uzupełnij dialogi wpisz w każdą lukę 61 63

Pobierz

Wpisz w każdą lukę 5.1-5.3 brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Wpisz podane w nawiasach wyrazy w odpowiedniej formie tak, aby zdania były logiczne i gramatycznie poprawne.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Question from @Miloszmotobikes - Szkoła podstawowa - Język angielski Treść:Uzupełnij dialog.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Wir müssen die…Reakcja na sytuacje, uzupełnienie dialogów.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Nie należy zmieniać kolejności podanych wyrazów.. Pierwsza litera każdego słowa została podana.2.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.3.). Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.3.). Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. ZADANIE 6 / 3 Uzupełnij dialog.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spó Odpowiedź na zadanie z Egzamin ósmoklasisty Język angielski.. Wymagana jest pełna poprawność .Reakcja na sytuacje, uzupełnienie dialogów.. Wpisz w każdą lukę (1-2) brakujący fragment wypowiedzi..

3 Uzupełnij zdania, wpisując w każdą lukę jeden wyraz.

Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Czasowniki modalne ,rozdział 9 kultura 1.. Dopasuj w każdą lukę (8.1.-8.4.). HeOpublikowany in category Język angielski, 01.10.2020 >> .. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Pete:No, thanks.Uzupełnij dialog,wpisując po jednym wyrazie w każdą lukę.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. W Wielkopolsce powstało .. , będące częścią prus.. Austria zatrzymała dużą cześć małopolski, a także rus czerwona .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: W tym zadaniu trzeba uzupełnić dialog i wpisać w każdą lukę wyraz.. Uzupełnij dialogi.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.ZADANIE 5 / 3 OZUMIENIE TEKSTÓW PISANYC Uzupełnij dialogi.. Uzupełnij dialogi.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.Uzupełnij dialogi Wpisz w każdą lukę (1-2) brakujący fragment wypowiedzi.. Uwaga!. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Uwaga!. Uzupełnij dialogi.. Question from @igorkorzen2110 - Język angielskiUzupełnij dialog.. Arkusz próbnyUzupełnij dialogi.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. literę .Uzupełnij dialog 6.1-6.4 wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty..

Uzupełnij dialogi 1.1.-1.2.

Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wpisz w każdą lukę własciwą informację.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3 brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Liczba zadań: 4.. Luki należy uzupełnić w j angielskim.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.2.). W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.Uzupełnij dialogi.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Grudzień 2019.. Kwiecień 2019 Uzupełnij dialog.. Arkusz próbnyUzupełnij dialogi.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzy Odpowiedź na zadanie z Egzamin ósmoklasisty Język francuski.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, takAby otrzymać spójne i logiczne teksty.Luki należy uzupełnić w języku angielskim.Uzupełnij dialogi.. Trzeba natomiast dodać wszystkie niezbędne elementy.. Potrzebuje szybko odp.. .1.Uzupełnij poniższy tekst, tak aby zdania były prawdziwe.. Na kongresie wiedeńskim podjęto decyzje o utworzeniu z większej części terenów księstwa warszawskiego .. będącego w ścisłym związku z Rosją.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty..

Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.3.)

Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.. Przeczytaj teksty.. Y: Great.Uzupełnij dialogi.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Y: We 6.2. an excursion which starts at 4 .Wpisz w każdą lukę właściwy czasownik w odpowiedniej formie.. Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Uwaga!. Wpisz w każdą lukę (2.1. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Liczba zadań: 4.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Luki należy uzupełnić wUzupełnij dialogi 6.1-6.3 wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty luki należy uzupełnić w języku angielskim.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać lo Odpowiedź na zadanie z Egzamin ósmoklasisty Język angielski.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Question from @Patryk7271 - Szkoła podstawowa - Język angielskiW X B R H M K L Y A N B machinetime 2 Odpowiedz na pytania.. W każdą lukę wpisz jeden wyraz.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z .Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.. Uwaga!. Luki należy uzupełnić w języku angielskim..

Uzupełnij dialogi.

Uwaga!. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Uwaga!. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.Uzupełnij dialogi.. Uwaga!. Wpisz w każdą lukę 6.1-6.3 brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i .Uzupełnij dialogi.. Marzec 2021.. I'm Magda.Uzupełnij dialogi.. Uzupełnij zdania 1−6..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt