Napisz dialog według wskazówek

Pobierz

A: Wybrałeś/ aś się z kolega / koleżanką na wystawę fotografii artystycznej.. Zapraszam do oglądania.. Korzystając z powyższych wskazówek, spróbuj znaleźć 6 edytorskich błędów w poniższym dialogu.. Z kolegą lub koleżanką ułóż dialog według podanych wskazówek.. - Nie najlepiej.. Wyraź swoją pozytywna opinię na temat oglądanych zdjęć.. Wskazowki z lekcji :Jednym z glownych bohaterow ksiegi dzungli jest……[Dokonczyc jakies 12 zdan]Zapisz przykłady rzeczowników według wskazówek.. B.Wyraź pozytywną opinię o nauczycielu i zajęciach.Uzasadnij swoje zdanie.. Tata odpowiada, że to niemożliwe.. Od czterech lat uczę tego języka.. Pomóż dziecku dopasować się do innych.. - odpowiedział zmartwiony mężczyzna.Lara geht's prima.. NAPISZ DO OCALAŁYCH I ICH POTOMKÓW.6 wskazówek do przemyślanej pracy domowej, w ramach inicjatywy - Frajda z nauczania.. Uczniowie decydujący się napisać opowiadanie mają dużą swobodę w wyborze środków, których mogą użyć, powinni .Pobierz: napisz opowiadanie fantastyczne o kosmosie.pdf.. horror; opowiadanie; romantyzm; zadanie .Napisz dialog wg wskazówek.. Pobierz go na swój komputer wg jednej z podanych wskazówek: a.. Od lat trwa w edukacji debata na temat tego, czy praca domowa w szkole jest niezbędna .Napisz horror opowiadanie.. B: Jako ekspedient?ekspedientka zapytaj, co się stało ze spodniami.. B: wymien kilka karjów na twojej wakacyjnej trasie.Ułóż dialog po angielsku według podanych wskazówek.A:Poproś kolegę o pomoc w obsłudze twojego nowego iPoda.B:Wyjaśnij że obsługa jest dość prosta..

_____…Napisz dialog według wskazówek.

szkola-podstawowa-klasa-6.1.. Tata mówi, że ma alergię.. 23 października 2018 Nagrania audio Dialog, przydatne zwroty, rozmowa.Forum Dialogu zajmuje się odbudowywaniem i tworzeniem nowych więzi między współczesną Polską a społecznością żydowską na świecie.. [Pobierz (prawy górny róg) /Zapisz (dół ekranu)/Otwórz/Włącz edytowanie] lub b. W tym filmiku prowadzenie rozmowy, dialogu w języku niemieckim.. B: powiedz, ze byly to najwspanialsze wakacje w twoim zyciu i wyjasnij dlaczego.. Poniższe rozwiązanie traktuj jako wzór, na podstawie którego stworzysz .Przygotuj się do dialogu Ludzie uczestniczą w dialogach po to by nawiązać wieź - podzielić się swoimi pomysłami i doświadczeniami.. Po gimnazjum, Podręcznik.. A: Ktoś pyta, jak dotrze do kina.. Ułóż dialog według wskazówek.Poniżej znajduje się kilka wskazówek do tego, jak napisać opowiadanie.Napisz opowiadanie z dialogiem o dalszych przygodach dziewczynki z szóstego księzyca.. Tekst do sformatowania znajdziesz pod tym linkiem harel.. Dialog wyślij mi na maila.. Emma mówi, że chce mieć dwie złote rybki.. 1 Zobacz odpowiedź Reklama Zyskaj więcej możliwościułóż i zapisz dialog ,postępując według wskazówek.spytasz kolegę .przywitaj się z nim i zapytaj ,skąd on pochodziUłóż dialog według podanych wskazówek: A: Wyjaśnij ekspedientce w sklepie , że spodnie, które kupiłeś/kupiłaś są wadliwe i chcesz uzyskać za nie pełen zwrot pieniędzy..

Odegrajcie dialog według wskazówek.2.

A: Wyjaśnij,że po pierwszym praniu ze spodni odpadły guziki , a same spodnie zmieniły kolor.Z kolegą lub koleżanką ułuż dialog według podanych wskazówek.. W sytuacji przedstawionej na powyższym obrazku widać jak odbywa się dialog pomiędzy Jankiem i jego mamą.- napisz, jak on(a) ma na imię, ile ma lat, gdzie mieszka, do której chodzi klasy, jakie ma hobby; - uwzględnij również cechy charakteru i wspólne spędzanie wolnego czasu.. 1.nazwa czynności 2.. Przykładowe rozwiązanie: (Poniżej przedstawione są przykładowe dialogi w podanych sytuacjach.. Nagrania pochodzą z płyty "Przydatne zwroty i dobre rady".. Author: Marta Sadowska Created Date:Temat 4.5 w podręczniku "Dialog z maszyną".. Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Napisz dialog według wskazówek.. Tego typu że coś z czegoś wynika, żeby nie były takie oczywiste.. 12 lutego 2021 20:10 Opisy.. A: zapytaj , jakie kraje zwiedził kolega.. zapytaj, jak mu minely wakacje.. Pierwszy w tym roku szkolnym wpis uzupełniony o przykłady z praktyki nauczycieli w ramach inicjatywy Frajda z nauczania..

!Jak zapisać dialog - ćwiczenia.

Zadanie.. PROSZE NA JUTRO!. Jestem tu po to, żeby pokazać WAM, że język niemiecki wcale nie jest taki straszny.. - Cześć Zenek, jak się dzisiaj masz?. Emma mówi tacie, że chciałaby mieć zwierzątko.. Język polski.. Emma mówi ojcu, że jej przyjaciele mają zwierzęta domowe.. Wykonaj polecenia opisane w rozdziale.. Tata pyta, czy Emma chce mieć złotą rybkę 6.. Książka:,SŁOWA Z UŚMIECHEM KLASA6" strona 81 zadanie 14 źródło: Opowiadanie z dialogiem.. Cała płyta dostępna jest TU - kliknij TU.. Nazwa zjawiska 3.Nazwa cechy 4.nazwa pojęcia DAJE NAJ!. 29 października 2021 By Danuta Sterna.. Zadanie.. (Przykłady znajdziesz w podręczniku na stronie 59).Napisz bloga po angielsku o sobie, według wskazówek: Napisz: Jak się nazywasz Ile masz lat Gdzie mieszkasz Co lubisz robić Czego nie lubisz robić Swój ulubiony przedmiot w szkoleRozmowa, dialog w języku niemieckim - Przydatne zwroty.. B: W przeciwieństwie do kolegi / koleżanki , nie jesteś zachwycony/ zachwycona zdjęciami prezentowanymi na wystawie, wyraź swoją opinię na ten temat.Napisz dialog, postępując według wskazówek.. Interesuję się turystyką, jestem miłośniczką kultury indyjskiej.Pomóż swojemu dziecku zrozumieć co chcesz mu przekazać bez użycia słów..

Przygotuj się do dialogu.

Strona 55.. Używaj tylko zwrotów, których nauczyłeś się z poprzedniego tematu.. A. Zapytaj kolegę/koleżankę, co sądzi o nowej szkole językowej, do której razem chodzicie.. Każda para uczniów może ułożyć je w inny sposób.. A: twoj kolega własnie wrocił z rejsu po morzu europy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt