Uzupełnij wpis na blogu wyrazami z ramki

Pobierz

85 ( ćwiczenie z podręcznika ) Przeczytaj wpis na szkolnym blogu, jakiego dokonała .Uzupełnij wyrazami z ramki.. Dwa z nich zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnego zdania.. Layla opisuje typowy dzień swojego przyjaciela Josha.. Uwaga , nie wszystkie określenia należy wykorzystać 2012-11-20 14:54:54 Uzupełnij dialog wyrazami z ramki .. Napisz pracę w formie elektronicznej (Word, notanik, treść maila) i prześlij jako załącznik do maila na adres: do dnia 30.04.2020.. Zeszyt ćwiczeń.. 85 ( ćwiczenie z podręcznika ) Rozwiązanie zadania 2 z książki Evolution plus 2.. Na razie to tyle.. Zapisz zdania w zeszycie w odpowiedniej kolejności.. (RAMKA gladiator, koloseum, wyścigi rydwanów, amfiteatr, cyrk RAMKA) Do ulubionych rozrywek starożytnych Rzymian należały igrzyska.. Question from @Kwiatonators - Gimnazjum - Język angielski.. 2013-01-13 09:18:28 uzupełnij dialog brakującymi wyrazami .. Gdy piszesz o koledze, zaczynaj zdania od "He", gdy o koleżance, zaczynaj zdania od "She".uzupelnij zdania wyrazami z ramki,wpisując je w odpowiedniej formie chusteczki higieniczne,hartować,kichanie,czyhać,zachorować.. 2011-09-21 20:35:10 Uzupełnij dialog, używając wyrazów z ramki 2013-03-21 20:05:00Następnie wpisz odpowiednie litery do tabelki.. Uwaga dwa słowa …J.ang -> Uzupełnij fragment blogu Meg wyrazami z ramki.. Odpowiedź na zadanie z Tajemnice przyrody 5..

Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.

2015-11-20 13:19:14Nazwij uzupełnij zdania wyrazami z ramek w odpowiednio dobranej formie *poczuć się raźniej na duchu *duch opiekuńczy *nie ma żywego ducha *być młodym na duchu Zdania do uzupełnienia: Otoczył ją niezwykłą troską stał się dla niej _____ Mimo iż miał ponad 60 lat, _____ człowiekiem _____ Przechodząc przez park, rozglądała się wuażnie, ale wokół _____ Kiedy przyszedł, _____Uzupełnij zdania określeniami z ramki, użytymi w odpowiedniej formie gramatycznej.. Pamiętaj, że pisząc o przyszłości należy dodać will lub won't Uważaj na poprawną pisownię.Zadanie 1 Uzupełnij tekst wyrazami z ramki.. Have we…Uzupełnij zadania wyrazami i wyrażeniami z ramki.. Question from @Nataliakania42 - Liceum/Technikum - Język angielski.. 2012-03-06 19:07:29 Uzupełnij zdania , wstawiając pojęcia z ramki .. pamiętaj,żeby nie.,musisz przestrzegać określonych zasad.Pamiętaj o częstym myciu rąk,ponieważ na brudnych rękach.. bakterie i wirusy.Jeśli masz katar,musisz uzywać.i zasłaniać usta oraz nos przy.Uprawiaj sport na świeżym powietrzu .. Wszystkie przedmioty, istoty żywe i obiekty w kosmosie nazywamy materią.. Uzupełnij wpis na blogu pięcioma zdaniami wykorzystując wyrażenia z ramki.. Najpopularniejszą ich częśc Uzupełnij tekst, wykorzystując wyrazy z ramki.Uzupełnij dialog odpowiednimi wyrazami 2014-02-11 00:34:37 Uzupełnij dialog wyrazami z ramki ..

Uzupełnij wpis na blogu.

Pisz czytelnie i uważnie, by nie zrobić błędu.. Zapoznaj się z poleceniem oraz treścią zadania.. (zadanie w załączniku) zad 1 str 9 English plus option klasa 8Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Daje naj język angielski !Uzupełnij wpis na blogu wyrazami z ramki w niezmienionej formie .. Nie zapomnij się podpisać.. Zeszyt ćwiczeń cz. 2Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.Jeden wyraz nie pasuje do żadnego zdania.. Question from @MeboPL1 - Gimnazjum - Język angielski3 Uzupełnij każdąlukęw tekściejednym wyrazem z ramki.W ramce sącztery dodatkowe wyrazy.. Articles .. ( nie zwracajcie uwagi na to co jest juz zrobione bo nwm czy dobrze) Answer.Ex.. Uzupełnij zadania wyrazami i wyrażeniami z ramki.. Question from @Nataliakania42 - Liceum/Technikum - Język angielski.. Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. Pamiętaj, aby wpisać je w odpowiedniej formie.. Opisz w podobny sposób dzień z życia Twojego przyjaciela.. 85 ( ćwiczenie z podręcznika ) Połącz fragmenty zdań 1-6 i a-f. Zapisz utworzone zdania w zeszycie.. Użyj od 80- 120 sów.. Unsere (4 ) _____ Lehrerin war jung und nett.. Za tydzień kolejne zadania.. Na podstawie danych statystycznych z zadania 2 oblicz gęstość zaludnienia w województwie śląskim w 2016 roku..

Przeczytaj wpis na blogu- podręcznik ćw.

Napisz email, w którym poinformujesz go o swoich planach na weekend, z kim go spędzisz, co zazwyczaj robisz w weekendy, zapytaj go czy miałby ochotę spędzić ten weekend z tobą i twoimi przyjaciółmi.Uzupełnij teksty z wyrazami z ramki.. Question from @Uczeń26 - Szkoła podstawowa - Język angielski..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt